Strona 1 z 1

Re: biuro rachunkowe

: 21 gru 2021, 19:12
autor: Danuśka
Jest XXI wiek, serio potrzebujesz lokalnego biuro rachunkowego? Przecież równie dobrze może obsłużyć Cię biuro rachunkowe w Poznaniu, czy w Krakowie lub Warszawie. To bez znaczenia :) Wystarczy żebyś przesłał kurierem lub mailem fakturki kosztowe i przychodowe. Teraz biura są mocno "ucyfrowizowane" :) Innymi słowy, ogarniają internety i nie ma problemu z tym, żeby współpracować z biurem księgowym z dala od siedziby firmy. Przekonałam się o tym 2 lata temu i do dzisiaj współpracuję z biurem oddalonym od mojej siedziby o ponad 200 km :)

Re: biuro rachunkowe

: 23 gru 2021, 13:19
autor: Żaneta
Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Łodzi to polecam zapoznać się z biurem, które znajduję się na Morgowej 4. Biuro Emikol Biuro Rachunkowe oferuję pełen zakres usług księgowych, które są kierowane do przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Ja współpracuję z tym biurem i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona bo nareszcie ktoś zajął się kompleksowo moją rachunkowością. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura bo mają bardzo atrakcyjne ceny.

Re: biuro rachunkowe

: 28 gru 2021, 22:15
autor: Gośka
To i ja podzielę się z wami sprawdzonym namiarem. W Szczecinie na kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe możecie liczyć w biurze rachunkowym Sigma. Nam świadczą pełną obsługę kadrowo-płacową i w 100 % solidnie wywiązują się ze swoich usług. Zdecydowanie jak najlepiej ich oceniam, współpraca z nimi układa się doskonale. Tu podrzucam wam kontakt - https://podatkiszczecin.pl/uslugi-ksiegowe-szczecin/ Na plus fakt, że mają szeroką ofertę, rozsądne stawki i doskonałych specjalistów.