Strona 1 z 1

Kosiarka automatyczna

: 12 paź 2021, 23:43
autor: Zentia
Zastanawiam się, jak sprawdza się takie urządzenie jak kosiarka automatyczna? Mam dość duży ogród, a nie ukrywam, że nie jestem wielką fanką jej koszenia, dlatego szukam tego typu pomocy. Znalazłam takie urządzenie w sklepie MirapolNext https://mirapolnext.pl i prawdopodobnie się zdecyduję, ale poczekam jeszcze na Wasze opinie :)

Re: Kosiarka automatyczna

: 30 lis 2021, 16:30
autor: fox
Zentia pisze: 12 paź 2021, 23:43 Zastanawiam się, jak sprawdza się takie urządzenie jak kosiarka automatyczna? Mam dość duży ogród, a nie ukrywam, że nie jestem wielką fanką jej koszenia, dlatego szukam tego typu pomocy. Znalazłam takie urządzenie w sklepie MirapolNext https://mirapolnext.pl i prawdopodobnie się zdecyduję, ale poczekam jeszcze na Wasze opinie :)
No w zasadzie warto pomyśleć, o tym co do ogrodu będzie potrzebne. Moim zdaniem ważne jest odpowiednie wyposażenie, ale jeśli już, to pomyślcie ogólne o tym, co będzie użyteczne. Dla przykładu, na pewno czymś takim będzie studnia . Moim zdaniem warto o tym pomyśleć, bo woda zawsze się w ogrodzie do czegoś przyda.