Salon stylizacji paznokci - jaka reklama

Odpowiedz


Hasło otrzymasz od [email protected]
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Salon stylizacji paznokci - jaka reklama

Re: Salon stylizacji paznokci - jaka reklama

autor: Maciej » 24 lis 2021, 11:25

W moim przekonaniu taki salon śmiało może korzystać z różnych form reklamy. Ulotki, gadżety czy banery. Jednak uważam, że powinno się zdecydowanie zadbać o swoją widoczność w sieci. To dzięki takiej formie można trafić do jaki największej ilości naszych potencjalnych klientów. Przy takim salonie zdecydowanie lepiej reklamować się lokalnie. Warto sobie na temat takiej reklamy poczytać. Chociażby ten artykuł https://piotrpolok.pl/copywriting-co-to ... potrzebny/ . Taka wiedza może okazać się przydatna.

Salon stylizacji paznokci - jaka reklama

autor: Thanika » 19 paź 2021, 13:53

Prowadzę salon stylizacji paznokci. Malutki punkt w niewielkim mieście, ale jest to takie moje własne, prywatne miejsce na ziemi. Cieszę się, że praca jest moją pasją i mam nadzieję, że tak zostanie. Używam kosmetyków świetnej jakości bo https://victoriavynn.com jestem również pewna swoich umiejętności, ale przydałoby się trochę rozreklamować, bo konkurencję mam dość dużą. Podpowiecie mi jaka forma reklamy będzie najlepsza?

Na górę